Keeperia презентує рейтинг десятки найкращих воротарських рукавиць у 2018 році. Ми врахували усі характеристики нашої продукції, звернувши уваги в першу чергу на якість, а також на відгуки наших постійних покупців та кращих воротарів.

10. Nike GK Grip 3

Класична модель від виробника Nike. Призначена для всепогодних умов.

9. Uhlsport Ergonomic Aquasoft

Недорога пара рукавиць. Крій, округлої форми на пальцях, з новими технологіями обхвату руки на 360°, забезпечує максимальну площу фіксації м’яча.

 

8. Elite Sport Aqua H

Створені для дощових умов. Виконані з спеціального матеріалу, що не пропускає вологу всередину.

7. Adidas Ace Trans Pro

Для воротарів з хорошим рівнем підготовки. М’який латекс забезпечує хороше зчеплення. Шов внутрішній.

 

6. Nike GK Vapor Grip

Якісний німецький латекс Contact Foam є не лише на долонях, а й обгортає пальці з зовнішньої поверхні. Це додає рукавицям кращої фіксації під час гри на футбольному полі чи тренуванні.

 

5. HO Soccer Supremo Pro Negative

Наявні силіконові вставки в середині, що не дозволяє вашій руці ковзати під час прийому чи відбиванні м’яча й цим забезпечує вам максимальний комфорт. В цій моделі, як і у всіх інших виробника HO Soccer, якість матеріалу завжди вищого рівня.

 

4. Redline Ghost GunCut

Це професійні рукавиці рівня ТОП. Призначено для натуральних не жорстких поверхонь та будь яких погодних умов. Технологія подвійного пошиття забезпечує міцність. Воротарю не варто турбуватись про якість матеріалу, з якого пошитий бекхенд та про натуральність латексу. 87% складу моделі становить німецький латекс.

 

3. RG Snaga Aqua

Виробник створив цю пару рукавиць спеціально для професійних воротарів. Як зовнішній вигляд, так і характеристики якості на найвищому рівні. Особливістю в них є виконана технологія RG Rubber Punch (зміцнює зону контакту під час гри кулаком). Одною з переваг даної моделі стали захисні вставки 5-ти пальців, що захищають від травм, не даючи можливість воротарю максимально їх зігнути.

ROZETKA | Вратарские перчатки RG Gloves Snaga Aqua 10. Цена, купить  Вратарские перчатки RG Gloves Snaga Aqua 10 в Киеве, Харькове, Днепре,  Одессе, Запорожье, Львове. Вратарские перчатки RG Gloves Snaga Aqua 10:  обзор, описание, продажа

 

2. Sells Wrap Pro Cyclone

Рятівна модель для воротарів в дощову чи сніжну погоду. Крій Roll Finger підходить майже усім, а міцна широка застібка добре фіксує руку. Створена з спеціальних матеріалів, що контролюють температуру та вологу всередині незважаючи на зовнішні фактори.

 

1. Adidas Predator Fingertip

Впевнений лідер серед воротарських рукавиць нашого магазину. Ідеальне доповнення до екіпірування кожного голкіпера. Призначена для найвідповідальніших ігор. Якісний латекс підкреслює високий рівень, а вдосконалений бекхенд контролює чітку гру кулаком. Усе найкраще – найкращим!