Футбол – це найпопулярніший вид спорту. Більшість людей обирає саме цей вид заняття як хобі, так і як роботу. Й кожен по власних вміннях, навичках та бажанні обирає свою роль на футбольному полі. Комусь більш до вподоби місце форварда, хтось комфортно почуває себе захисником, а комусь таланить бути голкіпером. Саме голкіперу припадає роль «охоронця» воріт й остання надія команди. Тому воротар повинен бути підготовленим до гри на всі 100%. А от для цього і створений наш інтернет магазин Keeperia. Наша головна ціль – це здобути перемогу. Перемогу для команди, перемогу для вболівальників, перемогу для себе, перемогу для нас! Одним з головних чинників від чого залежить результат, це екіпірування. Зручна форма та взуття й правильно підібрані воротарські рукавиці впливають не тільки на комфорт, але й на впевненість та настрій голкіпера.

Інтернет-магазин Keeperia – це один з найпопулярніших інтернет ресурсів воротарського екіпірування в Україні.

Наші клієнти обирають саме нас, адже ми напряму співпрацюємо з світовими виробниками, такими як Sells, Nike, RG, Adidas, Ho Soccer, Uhlsport, Reusch і багато інших. Це дає можливість придбати оригінальний товар за оптимальною ціною.

Великий асортимент в наявності забезпечує відправку в день замовлення і швидку доставку по всій Україні. Потрібно лише вибрати бажаний товар. А в цьому завжди вам допоможуть наші менеджери, які також захоплюються футболом і знають, як правильно підібрати для клієнта рукавиці, форму чи бутси, що точно принесуть успіх у грі. Вони дадуть вам відповідь на всі ваші запитання, підберуть для вас найкраще екіпірування за вашими побажаннями й швидко його оформлять і відправлять. Оплатити ви можете при отриманні замовлення, перевіривши й приміривши вибрану модель.

Серед наших клієнтів є багато відомих футболістів, таких як голкіпер національної збірної України, гравці Першої і Другої Ліги України, й багато інших спортсменів. Пишаємось також і нашими юними майбутніми чемпіонами, які з перших кроків в спорті обирають саме нас. Ми впевнені, що разом з нами їх чекає великий успіх і завжди віримо у їх перемоги.

Велику ролі в успіху команди відіграє воротар, а в успіху воротаря – рукавиці.З сьогоднішніми можливостями в світі технологій наші виробники стараються максимально вдосконалювати рукавиці. Розробляють різноманітні моделі з різними особливостями й характеристиками аби тільки підібрати для голкіпера ідеальне екіпірування. Ви повинні відчувати не лише комфорт, а злиття з рукавицями під час гри. Особливої уваги світові виробники надають захисту вашим рукам від важких ударів, аби запобігти різних травм та вивихів. В першу чергу, це важливо для батьків маленьких голкіперів, адже здоров’я – понад усе. Тому найнеобхідніший захист юному воротарю – це купити дитячі воротарські рукавиці.

Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір як для дорослого голкіпера, так і для юного, як для професіонала, так і для любителя. Ми знаємо, що потрібно вам для успіху!Пишіть нам вже зараз і ставайте на крок ближче до перемоги!