Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Жіночі спортивні топи

Фраза про те, що для досягнення спортивного результату не має значення, в чому тренуватися, недоречна. Можливо, чоловікам немає різниці, в якому одязі приходити в спортивний зал, але вже точно не жінкам. Бо однією з цілей фізичної активності є підтримання форми. І це поняття має на увазі мати гарний вигляд. Немає нічого суперечливого, щоб асоціювати спорт з красою.

Жіночі топи для спорту


Спортивний бюстгальтер - різновид спортивної майки, що тягнеться, яка має функціональне призначення у вигляді підтримки грудей і відведення вологи під час фізичної активності. Основним використовуваним матеріалом бра виступають синтетичні матеріали (поліестер, нейлон, лайкра), і це жодним чином не повинно відштовхувати при виборі. Таке рішення зумовлене необхідністю:

  1. відведення вологи;
  2. циркуляції повітря;
  3. еластичної конструкції для утримання грудей.

Бра з бавовною в складі буде гірше сохнути і призводить до дискомфорту. Пори бавовняної тканини накопичують вологу і не дають нормально циркулювати повітрю. Ще одним неприємним моментом може стати запах, який накопичують натуральні матеріали. Призначення топів з бавовною або іншою натуральною тканиною - види спорту, що не передбачають високу активність (йога, трекінг, стретчинг). Якщо говорити про моделі топів, за конструкцією бувають:

  1. Компресійні - передбачають щільну посадку, яка притискає груди. Виконують з еластичного матеріалу, що тягнеться. Знімаються і одягаються через голову.
  2. З чашечками - схожі на звичні бюстгальтери, але з формою, що виключає амплітудні розгойдування. Застібаються на гачки, розміщені спереду або ззаду.

Також можуть бути представлені комбіновані моделі, які переймають одна в одної відмінні риси. Об'єднує їх ступінь підтримки грудей: легкий, середній, високий. Підбирають його також залежно від інтенсивності тренувань. Під час вибору моделі бра керуються такими критеріями:

  • Розмір грудей - компресійні моделі стануть доречними для невеликого розміру грудей. Варіант із чашечками універсальний і підійде для будь-якого розміру, але ідеально сяде на С і більше.
  • Вид спорту - спокійні види спорту не потребують надмірно тугої моделі і припускають використання в складі бавовняної тканини. Але необхідний високий рівень підтримки для кросфіту, фітнесу, тенісу, верхової їзди тощо.
  • Ширина пояса і бретелей топа - гумка, яка розташовується під грудьми, називається поясом. Вона і чашечки забезпечують інтенсивність підтримки. Що стосується бретелей, ширші зменшують ризик натерти під час інтенсивних рухів.

При виборі топа увагу приділяють правильно підібраному розміру. Методика вибору схожа зі звичайним бюстгальтером. Найкращим стане безпосередня примірка, яка максимально допоможе зрозуміти зручність.

Спортивні топіки для жінок Adidas, Nike, Reebok

Якщо тренування прийшли в життя недавно і має бути вибір першого топа, покупка оригінального може приємно здивувати. На відміну від класичного бюстгальтера, топ дозволить не обмежувати себе в рухах. Його наявність скорочує амплітуду коливань грудей у різних напрямках, що унеможливлює відчуття дискомфорту або болю під час різких рухів.

На зносостійкість і тривалість використання спортивного одягу впливає його якість і матеріали. Вироби від невідомих виробників часто копіюють моделі Adidas, Nike або Reebok. Однак копії не можуть помітити використовувані в оригіналі технології пошиття. Фірмові топи виконані з детальним опрацюванням зон компресії та відведення вологи. Також оригінали завжди відповідають заявленому розміру. А вартість буде виправдана зручністю при кожному використанні.

Немає товарів

Вгору