Часто перед вибором футбольного взуття люди стикаються з питанням: який бренд обрати. На ринку спортивних товарів з кожним роком все збільшується кількість виробників. Проте, який бренд краще придбати та бути впевненим в якості товару? Звісно, всім відомі лідери у сфері спортивного екіпірування є Nike та Adidas. І незважаючи на шалений вибір інших виробників, клієнти впевнено обирають старожилів. Та не дарма, адже вони завжди тримають першість у розробці нових технологій та нововведень. Та кому все ж таки надати перевагу при виборі дитячих футзалок?

Розглянемо переваги кожного з цих двох лідерів.

Дитячі футзалки Nike - переваги

  • Популярність. Все ж таки, якщо глибше дослідити ситуацію на ринку, можна зауважити, що Nike має найбільший обсяг продаж футбольного взуття.  Більшість світових футболістів надають перевагу саме цьому виробнику, як приклад, Роналдо - зірка футболу. Великою популярністю користується саме його іменна модель. 

  • Технології. Більшість нових нововведень, зазвичай, належать виробникам Nike. Вони започатковують все новіші технології для більшого комфорту та зручності.

  • Дизайн. Не завжди можна побачити різницю в брендах по технології пошиття чи якістю, проте саме зовнішній вигляд дозволяє розрізнити той чи інший бренд. Кожен виробник старається щоразу вразити покупця цікавим кольором чи не стандартним дизайном. Незмінний логотип Nike користується шаленою популярністю та завжди є в тренді. 

  • Підошва. Максимальну увагу надають саме якості підошви. Лише найкращі матеріали для створення амортизації, щоб дитяча стопа не відчувала важкого навантаження від твердої поверхні паркету. Спеціально зроблений рисунок на покритті підошви створює хороше сцеплення.

  • Вага та швидкість. Розробники нових технологій домоглися зменшити вагу взуття на 200 грам. Що значно впливає на швидкість та зручність. Тепер футзалки стали більш легкими, тому рух ноги став вільним та впевненіше відчуття м’яча. 

  • Розмір. Стандартна сітка розмірів по пів розміру робить підбір взуття більш комфортним.

Дитячі футзалки Adidas - переваги

Ще одним популярним брендом є саме Adidas. Вони сміло конкурують з попереднім брендом, адже в них є свій ряд переваг.

  • Ціна. Серед товарного списку цього виробника ви точно знайдете свою цінову категорію. Багато хто в першу чергу звертає увагу на вартість та орієнтуються на власний максимальний бюджет покупки. Тому сміло можна шукати серед рядів товару дитячих футзалок саме Adidas. Хоча і Nike не є надто дорожчим брендом.

  • Категорії. Чітка класифікація різних рівнів підготовки. Тому ви легко можете обрати потрібну модель й не переплачувати. Adidas виділяє 5 різних категорій (Nike лише 4).

  • Розмір. Виробники створили свою унікальну таблицю розмірів для кращого підбору. Знаючи свій точний розмір взуття Adidas ви точно не помилитесь.

  • Дизайн. Якщо бренд Nike створює ще менш більш подібні лінійки колекцій футзалок, то моделі Adidas взагалі різняться між собою. Єдине, що їх об’єднує - це логотип. Кожна нова колекція не подібна на попередню.

Які футзалки все ж таки вибрати?

Щоб точно визначитись яка пара взуття підійде вам чи вашій дитині варто поміряти декілька варіантів. Адже жодні характеристики не опишуть справжніх відчуттів на нозі, комфорту та зручності. Ви самі зрозумієте яку пару футзалок обрати. Багато хто звертає увагу не лише на якість, але й на дизайн та колір, адже взуття також має гармоніювати з спортивним одягом. Тому сміло можете обирати модель, як Nike, так і Adidas.