Кількість
|
Вартість
|
||
|
Спортивне взуття для футболу: як вибирати з урахуванням покриття поля
Професійні спортсмени знають: купити футбольне взуття такого зразка, щоб можна було грати на всіх без винятку сучасних поверхнях, практично неможливо. Тому перед покупкою обов'язково слід оцінити поле, а потім уже звертатися до продавця. Залежно від покриттів, на яких можна грати в тій чи іншій парі, футбольне взуття маркують. Значення умовних позначень бажано знати всім, хто зважився пов'язати своє життя зі спортом.
- SG - бутси для футболу, які часто називають "залізяками". Вони призначені для ігор на м'яких штучних і натуральних газонах. Такі покриття зараз не часто зустрічаються, їх використовують радше для матчів вищого рівня. Взуття цього типу оснащене 6-8 загостреними шипами - вони основні. Також присутні кілька допоміжних шипів на основі пластмаси. Бутси з маркуванням SG можна купувати тільки гравцям старше 15 років - для дітей вони травматичні.
- FG - "шиповки" під жорстку натуральну або синтетичну траву. Мають й іншу, народну назву - "тринашки". На підошві - 9-14 пластикових або поліуретанових шипів з довжиною до 1,5 см. Ці моделі вирізняються високою популярністю в колах футболістів.
- MG - досить універсальне взуття, гарне майже на всіх типах покриттів. Але на м'яких полях або в спортивних залах такі бутси себе не виправдовують. Подібні зразки часто купують спортсменам-початківцям. Шипів на підошві - від 12 до 14, вони представлені кількома видами на кожній бутсі.
- TT - взуття для футболістів, відоме як "стоноги". На підошві - величезна кількість гумових шипів невеликих розмірів. У такому взутті комфортно грати на штучних газонах, твердих ґрунтових полях або поверхнях, посипаних гравієм. Сороконіжки, до речі, використовують не тільки футболісти - вони дуже корисні і в арсеналі бігунів.
- AG - бутси, які ще не вийшли з категорії новинок. Ці зразки призначені тільки для використання на штучних покриттях. Підошва нагадує FG, але шипів на ній - від 14 до 18 шт.
- IT - маркування свідчить про те, що перед вами "футзалки" для гри в залі. Але їх часто взувають і на вулицю - наприклад, для бетонного покриття такі моделі досить гарні. Футзалки від бутс відрізняються абсолютною відсутністю шипів. На натуральних газонах у такому взутті грати категорично не можна - дуже великий ризик отримати травму.
Розуміючи, яку підошву вибирати, ви гарантовано купите корисну пару. Якщо кошти дозволяють, краще купити кілька зразків, щоб гарантовано мати взуття на всі випадки життя.
Keeperia - інтернет-магазин з доставкою по Україні
Покупці завжди звертають увагу на сервіс - і ми працюємо над його покращенням постійно. Заявки обробляються оперативно, відправку здійснюємо в день замовлення. Доставка - до Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра та всіх інших населених пунктів країни, де є пункти видачі транспортних служб. За пересилання футбольної екіпіровки продавцю додатково платити не потрібно.